Требуется: Польша Работа на складе со сканером - Вакансия: Польша Работа на складе со сканером, Киев - Работа за рубежом Киев - 2962133

Найти
 


Объявление

Польша Работа на складе со сканером - Работа за рубежом

Код: 2962133 Создано: 30-05-2021 09:57

Цена: 800 грн. ₴

Продам, предлагаю: Работа за рубежом, Украина, Киев и область

Компанія проводить набір працівників на склад мережі супермаркетів. Місце роботи: м.Сварожин (m.Swaroż yn) біля м.Гданськ Заробітна плата: 15, 00 злотих нетто за годину/для осіб до 26 років - 16, 00 злотих нетто за годину Графік роботи: робота по 8-10 годин є можливість працювати більше годин в залежності від замовлень. В середньому 200-240 год в місяць. Зміни: робота в 2 зміни (більшість нічних змін) Перерви: 30 хвилин. Проживання: проживання в будинку. Оплата за комунальні послуги становить 200зл. У кімнаті в середньому по 4 людини. Вільний доступ до ванної кімнати, кухні. Працівники добираються до підприємства і назад самостійно. Відстань від місця проживання до роботи близько 3 км. Харчування за свій рахунок. ОБОВ'ЯЗКИ: Перевірка товару, який повертається на склад. Розподіл товару по відділах, підготовка товару до перенаправлення на інші магазини. Перевірка товару на цілісність і пошкодження. Робота зі сканером. Додаткова інформація: Навчання проводиться на робочому місці. Робота на території складу при кімнатній температурі, а також в холодильній камері, де близько 5-8 градусів. Надається робоче взуття (з укріпленим носком), робочі штани, каска, для холодильного відділення надається утеплена куртка.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Юрий
 
Контактный телефон: 0664729844
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки