Предлагаю услуги: курсы по обучению водителей погрузчиков, электро, карщиков - Заказать: курсы по обучению водителей погрузчиков, электро, карщиков, Киев - Курсы и тренинги - разное Киев - 2906629

Найти
 


Объявление

курсы по обучению водителей погрузчиков, электро, карщиков - Курсы и тренинги - разное

Код: 2906629 Создано: 28-08-2021 11:24

Цена: 4 500 грн. ₴

Продам, предлагаю: Курсы и тренинги - разное, Украина, Киев и область

Навчання та переатестація водіїв навантажувачів ТОВ «Центр навчання водіїв навантажувачів»( (Ліцензія Міністерства освіти та науки України від 06.01.2015 №527799) проводить щоденний набір у групи на навчання та переатестацію водіїв різних видів навантажувальної техніки. Курс підготовки - в середньому 1 місяць, за бажанням можливий прискорений курс. У програму входить: 80% практики водіння, здійснення ТО техніки; 20% теорії. Після успішної здачі екзаменів видається посвідчення водія навантажувальної техніки державного зразка та доповнення на англ.мові для виїжджаючих на роботу в міста ЄС. Ми раді Вам допомогти! Будуть права, буде робота!!! м. Київ, вул. Магнітогорська, 1а (М. Чернігівська)

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Андрей
 
Фамилия: Геращенко
 
Контактный телефон: +380675668513
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки