Предлагаю услуги: Обробка ділянок від кліщів та комарів Акарицидна обробка територій. - Заказать: Обробка ділянок від кліщів та комарів Акарицидна обробка територій., Киев - Услуги - разное Киев - 2884796

Найти
 


Объявление

Обробка ділянок від кліщів та комарів Акарицидна обробка територій. - Услуги - разное

Код: 2884796 Создано: 19-11-2021 12:18

Цена: 150 грн. ₴

Продам, предлагаю: Услуги - разное, Украина, Киев и область

У небезпечний період з квітня по вересень кліщі становлять велику небезпеку для людей. Особливо схильні до нападу кліщів менше обачні їх жертви: діти, літні люди і тварини . Що б дачний сезон , чи не був затьмарений укусами кліщів та інших комах ми рекомендуємо провести обробку заміського ділянки від кліщів. Суворе дотримання всіх норм безпеки і правильно підібрані засоби боротьби з комахами роблять обробку від кліщів безпечною для людини і тварин. Бажано проводити обробку в два етапи з різницею між обробками в 2-3 тижні. При цьому досягається 100 % результат знищення кліщів. ЗНИЩЕННЯ КЛІЩІВ - складний процес з комплексом заходів спрямованих на знищення кліщів , провести самостійно майже неможливо. Тому фахівці нашої компанії пропонують вам свою кваліфіковану допомогу , яка полягає в проведенні особливих заходів по їх знищенню . Подбайте про своєчасну обробці територій ваших підприємств , міських дворів і прилеглих парків , садів , приватних територій , садівничих ділянок (товариств ) і т.д. Пропонуємо послугу по знищенню кліщів для підприємств , які організовують масові заходи на природі , корпоративні виїзди . Організуємо завчасну обробку будь-якої ділянки місцевості , де намічено провести вихідні , будь це ділянка лісу , парку або берег озера .

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Александр
 
Контактный телефон: +380984638055
 
Мобильный телефон: 0951389145
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки