Предлагаю услуги: Репетитор по английскому языку(выезд, скайп). Киев. Левый берег. - Заказать: Репетитор по английскому языку(выезд, скайп). Киев. Левый берег., Киев - Репетиторы Киев - 2881916

Найти
 


Объявление

Репетитор по английскому языку(выезд, скайп). Киев. Левый берег. - Репетиторы

Код: 2881916 Создано: 04-05-2020 11:23

Цена: 200 грн. ₴

Продам, предлагаю: Репетиторы, Украина, Киев и область

Пропоную змістовні та цікаві уроки англійської. Великий досвід роботи репетитором англійської мови і спілкування з іноземцями - носіями мови. Диплом з відзнакою та ступінь магістра. Допомагаю учням опанувати граматику англ. мови, розговоритись, покращити знання англійської в короткий термін. Допомагаю в підготовці до ДПА та до ЗНО, а також до різноманітних екзаменів та співбесід. Є власна методика викладання, всi необхiднi матерiали. Використовую різноманітні cучаснi прийоми викладання, підручники Кембрідж, Оксфорд, Лонгмен вітчизняні видання вiдеоматерiали. Завжди доброзичлива та пунктуальна. Досвiд репетиторства 20 рокiв. За цей час підготувала декілька сотень учнів, які вступили до найкращих вузів Києва. Готую дорослих до виїзду за кордон. Звісно, враховую усі побажання щодо майбутніх занять.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Марина
 
Фамилия: Бабарина
 
Контактный телефон: 0967892981
 
Мобильный телефон: 0967892981
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки