Предлагаю услуги: Енергетичний сертифікат будівлі, енергетичний аудит, Енергопаспорт - Заказать: Енергетичний сертифікат будівлі, енергетичний аудит, Енергопаспорт, Киев - Услуги - разное Киев - 2869375

Найти
 


Объявление

Енергетичний сертифікат будівлі, енергетичний аудит, Енергопаспорт - Услуги - разное

Код: 2869375 Создано: 23-11-2020 08:02

Цена: 4 000 грн. ₴

Продам, предлагаю: Услуги - разное, Украина, Киев и область

Проводжу комплекс робіт з енергоаудиту для промислових, комунальних, сільськогосподарських підприємств. Проведення сертифікації енергетичної ефективності житлових будівель, ОСББ, бюджетних установ (школи, садочки, лікарні і т.п.). Наявність кваліфікаційного сертифікату на право проведення енергоаудиту, сертифікації будівель та інженерних систем. ГАРАНТІЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЕНЕРГЕТИЧНОГО СЕРТИФІКАТУ БУДІВЛІ в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України (ДАЕЕ). НАЯВНІСТЬ СЕРТИФІКАТУ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ОБОВ’ЯЗКОВА: • об’єктів будівництва (нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту) при проходженні експертизи ДАБІ, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, що визначаються відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"; • будівель та відокремлених частин будівель, які продаються або передаються в найм (оренду) на строк не менше одного року; • будівель державної власності (школи, дитсадки, лікарні) з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, які часто відвідують громадяни і у всіх приміщеннях яких розташовані органи державної влади; • будівель з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, у всіх приміщеннях яких розташовані органи місцевого самоврядування (у разі здійснення ними термомодернізації таких будівель); • будівель, в яких здійснюється термомодернізація, на яку надається державна підтримка (отримання компенсаційного кредиту) та яка має наслідком досягнення класу енергетичної ефективності будівлі не нижче мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівлі. А також ОСББ, які розраховують на відшкодування коштів по термомодернізації від Фонду енергоефективності (https://eefund.org.ua/programa-energodim) ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПАСПОРТ Енергетичний паспорт будівлі складається задля визначення розрахункових показників енергетичних характеристик різноманітних об’єктів будівництва. В цьому документі зазначаються геометричні, енергетичні та теплотехнічні характеристики (згідно вимог ДБН В.2.6-31:2016), які дають змогу визначити відповідність цих показників вимогам до енергетичної ефективності будівель. НАВІЩО І КОМУ ПОТРІБЕН ЕНЕРГОПАСПОРТ Енергетичний паспорт складається для підтвердження відповідності проекту нормативним вимогам та допомагає здійснювати контроль енергоефективності під час експлуатації будівлі і спонукає власників майна до мінімалізації витрат на енергоспоживання. Також цей документ підтверджує енергетичну якість об’єкту під час оцінювання його ринкової вартості. Енергетичний паспорт вказує на: • клас енергоефективності будівлі; • енергопотребу будівлі; • енергоспоживання об’єкту.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Максим
 
Контактный телефон: 050 413 13 56, 096 154 54 45, 093 875 78 78
 
Мобильный телефон: 0504131356
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки

Главные новости Казахстана и мира

Эксклюзивные и последние новости в простом и удобном сокращенном формате. Наша редакция «EGOV.PRESS» собирает все самые главные новости Казахстана, и публикует их в сокращенном и удобном виде для наших читатаелей.

На страницах сайта присутствует полный спектр всех общественно значимых событий, происходящих в Казахстане и в мире. Оперативная информация для нас занимает первое место. Широко представлена экономическая, политическая и международная аналитика.