Продам: Кращі ціни на новобудови Івано-Франківська - Купить: Кращі ціни на новобудови Івано-Франківська, Киев - Продажа: Квартиры продам, куплю Киев - 2842020

Найти
 


Объявление

Кращі ціни на новобудови Івано-Франківська - Квартиры продам, куплю

Код: 2842020 Создано: 01-12-2019 21:57

Продам, предлагаю: Квартиры продам, куплю, Украина, Киев и область

Кращі ціни на новобудови Івано-Франківська від забудовника “Левада” ЖК "Левада" - це "зелене намисто" Івано-Франківська, що гармонійно об'єднує кілька житлових кварталів у різних куточках міста. За 5 років ми здали 1532 квартири планується до здачі 1450 квартир Компанія Левада пропонує сучасні квартири в новобудовах Івано-Франківська з європейським акцентом Купити квартиру в новобудові можна у одному з житлових комплексів, які розташовані в різних районах міста: • «Левада Затишна» – вул. Гетьмана Мазепи: розтермінування до 1 року; • «Левада Дем’янів Лаз» – вул. Калуське Шосе: розтермінування до 1 року; • «Квартал Левада» – вул. Василя Стуса: перша, друга, третя та четверта черга – здано; • «Квартал Гімназійний» – розтермінування до 1, 5 року на готові квартири; • «Квартал Галицький» – розтермінування до кінця 2021 року. • «Квартал Галицький 2» – розтермінування до кінця 2021 року. • «Квартал Галичанка» – ДОСТУПНЕ житло в центрі міста! Для всіх наших клієнтів діє партнерська знижка за будівельні матеріали та декор, більше інформації на нашому офіційному веб сайті. Основні переваги нашого будівництва: 1. велика кількість паркувальних місць 2. екологічно чиста місцевість 3. неперевершені краєвиди 4. дитяча та спортивна інфраструктура 5. енергозберігаючі п’ятикамерні вікна wds 500 з потрійним склопакетом 6. лічильники на всі мережі 7. ліфт otis 8. надійні двері Телефон.: +380681556677 Сайт: https://levada.if.ua/ Видео: https://youtu.be/fHtYrut6p1Y Наш адрес: вул. В.Стуса, 40 м. Івано-Франківськ

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Левада
 
Контактный телефон: +380681556677
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки

Главные новости Казахстана и мира

Эксклюзивные и последние новости в простом и удобном сокращенном формате. Наша редакция «EGOV.PRESS» собирает все самые главные новости Казахстана, и публикует их в сокращенном и удобном виде для наших читатаелей.

На страницах сайта присутствует полный спектр всех общественно значимых событий, происходящих в Казахстане и в мире. Оперативная информация для нас занимает первое место. Широко представлена экономическая, политическая и международная аналитика.