Требуется: Водій таксі в Литві. Робота ведеться через мобільний додаток - Вакансия: Водій таксі в Литві. Робота ведеться через мобільний додаток, Киев - Водители, крановщики Киев - 2807772

Найти
 


Объявление

Водій таксі в Литві. Робота ведеться через мобільний додаток - Водители, крановщики

Код: 2807772 Создано: 04-08-2019 14:07

Цена: 30 000 грн. ₴

Продам, предлагаю: Водители, крановщики, Украина, Киев и область

Якщо Вам набридло працювати за «копійки» і Ви вирішили працювати закордоном, тоді для Вас є дуже гарна пропозиція. На сьогоднішній день на роботу у Вільнюс потрібні відповідальні водії для роботи в таксі. Робота водія в Литві дасть Вам змогу не лише займатися улюбленою Вам справою, але й отримувати за це хороші гроші. Адже заробітна плата водія таксі в Литві дуже гарна. Робота ведеться через мобільний додаток BOLT, UBER, YANDEXTAXI. Основні вимоги: - мати досвід водіння авто від 3-х років; - мати посвідчення водія категорії В; - мати закордонний паспорт (біометричний паспорт чи відкриту візу Польщі, Литви); - знати англійську мову на базовому рівні; - вік – не старше 50 років. Не відгукуватись тим, хто має шкідливі звички або судимості. Що ми пропонуємо: - сумарний дохід 40/60; - на тиждень 60 робочих годин; - новачки проходять навчання; - представляється ліцензія, паливо, ТО , страховка; - зручний для Вас графік роботи; - безкоштовне проживання; - продукти купуються за власний рахунок; - якщо виконали робочий план – отримуєте премію. Вас зацікавила робота за кордоном водієм таксі? Тоді звертайтеся по телефону: +380668511785 (VIBER, WhatsApp).

Реклама
Контактные данные
Имя: Олег
 
Фамилия: Олег
 
Контактный телефон: 0668511785
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки