Продам: Щоденник Diary “My perfect day” [medium] - Купить: Щоденник Diary “My perfect day” [medium], Киев - Продажа: Книги, музыка, видео Киев - 2598624

Найти
 


Объявление

Щоденник Diary “My perfect day” [medium] - Книги, музыка, видео

Код: 2598624 Создано: 04-06-2018 09:59

Цена: 399 грн. ₴

Продам, предлагаю: Книги, музыка, видео, Украина, Киев и область

Щоденник Diary “My perfect day”[medium] А5 в лінію (4 кольори) – стильний та недатований Це ваш помічник – авторська система планування, з щоденною підтримкою (цитати) та аналізом свого життя (цінні питання), з якою ви досягнете свої бажання та цілі. В основі щоденне планування (після аналізу життя та розстановки пріоритетів), аналіз дня, систематичні щоденні кроки в бік цілі. Всебічне пізнання себе, інноваційні чисті сторінки, ефективні інструменти для досягнення цілей, план фінансів, понад 10 цікавих і корисних таблиць, ілюстрації, відривні аркуші. Складається з: інформації як правильно ставити цілі планер на розворот на місяць (6 місяців) щоденні ритуали (6 місяців) щоденне планування з цитатами та важливими питаннями для себе (187 сторінки) мотивуючі картинки та фрази, корисні списки, мотивуючі розповіді таблиці фінансів, цілей, корисних звичок (10 сторінок) чисті відривні сторінки для скетчів та нотаток щільністю 100 мг/м (16 сторінок). Особливості: • перша інфо-сторінка для інформації про власника • одна закладка (ляссе) • ч/б друк для тих, хто любить класику • ч/б друк – ви можете самі розфарбувати малюнки та сторінки, приклеїти наліпки Переваги: високоякісні матеріали, професійно розроблена система планування, зручний дизайн, індивідуальні сторінки, багато малюнків, додатково перфоровані сторінки для творчості та за доступну ціну Кількість сторінок: 232, на 6 місяців Формат: А5 (15, 5 х 21) Матеріал: тверда палітурка, зносостійка обкладинка з дуууже ніжного та приємного на дотик матеріалу (!) Папір: шведський ніжно-кремового кольору munken pure щільністю 80 мг/м Наповнення: Маргарита Тарабакіна, психолог, коуч і педагог Мова: українська Вартість: 399 грн. Це саме те, що ви шукали! Доставка по світу При купівлі кожного наступного та одразу двох щоденників – знижка 5%. Монітор може трішки змінювати колір!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Ігор
 
Фамилия: Тарабакін
 
Контактный телефон: +380673520502
 
Мобильный телефон: +380673520502
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки

Главные новости Казахстана и мира

Эксклюзивные и последние новости в простом и удобном сокращенном формате. Наша редакция «EGOV.PRESS» собирает все самые главные новости Казахстана, и публикует их в сокращенном и удобном виде для наших читатаелей.

На страницах сайта присутствует полный спектр всех общественно значимых событий, происходящих в Казахстане и в мире. Оперативная информация для нас занимает первое место. Широко представлена экономическая, политическая и международная аналитика.