Продам: Пластиковые поддоны, паллеты DOLAV - Купить: Пластиковые поддоны, паллеты DOLAV, Киев - Продажа: Торговое, складское оборудование Киев - 2401897

Найти
 


Объявление

Пластиковые поддоны, паллеты DOLAV - Торговое, складское оборудование

Код: 2401897 Создано: 13-02-2019 08:29

Продам, предлагаю: Торговое, складское оборудование, Украина, Киев и область

Компанія «Амарант» найбільший постачальник екологічною великогабаритної харчової пластикової тари в Україні, офіційний представник заводу DOLAV пропонує пластикові піддони. Пластикові піддони «ЕКО» «Dolav» можуть бути суцільними та перфорованими, непроникні для кислот, жирів, розчинів та запахів, стійкі до дії вологи, комах, гризунів та грибка, глибокого замороження, очищення паром, ультрафіолетового випромінювання та погодних умов. Піддони «Dolav» мають високу механічну міцність, стійкі до хімічної дії та корозії, витримують температуру від -40°С до +60°С, витримують навантаження до 6 тон. Розміщені на піддонах продукти не пошкоджуються внаслідок відсутності цвяхів, гострих уламків та з’єднань. Вся продукція пройшла санітарно-гігієнічну експертизу, висновок якої ми надаємо разом з придбаним товаром.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Алла
 
Контактный телефон: 0445012802
 
Мобильный телефон: 096 381 18 66
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки