Предлагаю услуги: АнімалПарк - це контактний зоопарк на ВДНГ Київ. Чекаємо на Вас - Заказать: АнімалПарк - це контактний зоопарк на ВДНГ Київ. Чекаємо на Вас, Киев - Отдых, развлечения Киев - 2323911

Найти
 


Объявление

АнімалПарк - це контактний зоопарк на ВДНГ Київ. Чекаємо на Вас - Отдых, развлечения

Код: 2323911 Создано: 21-09-2016 13:17

Продам, предлагаю: Отдых, развлечения, Украина, Киев и область

Ми запрошуємо Вас та Ваших близьких і друзів відвідати контактний зоопарк AnimalPark в м. Київ на ВДНХ! Ви зможете тут ближче познайомитися з прекрасним світом тварин. Наш проект спрямований на створення контактного зоопарку, де діти зможуть не тільки побачити тварин, а й погодувати, доторкнутися, погладити ... Основна мета нашого проекту навчити дітей і дорослих культурі спілкування з тваринами. Чекаємо на Вас з нетерпінням в гості вже сьогодні! Приходьте і Ви не пожалкуєте! Контактний зоопарк AnimalPark пр-т Академіка Глушкова 1, Київ, ВДНХ Працюємо без вихідних з 10.00 до 22.00 Ми знаходимося біля озера на території ВДНГ. Детальна інформація за телефоном вказанним в оголошеннi.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Владимир
 
Контактный телефон: +38 073 104 15 55
 
Мобильный телефон: +38 098 040 05 55
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки