Продам: ПРОДАМ Дайджест 50 КРАЇН ЕМІГРАЦІЇ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ - Купить: ПРОДАМ Дайджест 50 КРАЇН ЕМІГРАЦІЇ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, Киев - Продажа: Книги, музыка, видео Киев - 2156437

Найти
 


Объявление

ПРОДАМ Дайджест "50 КРАЇН ЕМІГРАЦІЇ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ" - Книги, музыка, видео

Код: 2156437 Создано: 19-01-2016 15:28

Цена: 250 грн. ₴

Продам, предлагаю: Книги, музыка, видео, Украина, Киев и область

Унікальне україномовне видання, що поєднало в собі всю необхідну інформацію для вибору напрямку вашого подальшого руху в житті. Відмінний каталог країн для туристичного бізнесу, якісні довідкові матеріали для студентів та школярів та просто сучасний, корисний, пізнавальний альманах для цікавого дозвілля. Подарункове видання дайджесту стане чудовим додатком до вашого ювілею, свята чи цінним подарунком для вашого керівника чи партнера. Містить понад тисячі яскравих ілюстрацій, що повністю передають традиції та настрій кожної з країн, а також корисні посилання на першоджерела та додаткові матеріали. Інформація дайджесту добре структурована та надає вичерпні відповіді на питання про культурний спадок, туристичні цікавинки, клімат, особливості спілкування, медицину, освіту, житло, ціни, умови ведення бізнесу та працевлаштування, можливості відвідин та еміграції до країни. Також наведено адреси та телефони консульств та візових центрів в Україні та за кордоном. До видання 2015 року увійшли країни: Австралія, Аргентина, Бельгія, Білорусь, Бразилія, Великобританія, В’єтнам, Гватемала, Гонконг, Греція, Грузія, Данія, Домінікана, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Китай, Кіпр, Куба, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Мексика, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, Південна Корея, Польща, Португаля, Румунія, Сінгапур, Словаччина, США, Таїланд, Туреччина, Фінляндія, Франція, Чехія, Чорногорія, Швейцарія, Швеція. Видавництво: Creative&Production Group «F1», Київ, 2015. Мова видання: українська. Формат 60х84/8 (А4), м'яка палітурка, 304 стор. Ціна: 1 300 грн. Є можливість придбати це ж видання у чорно-білому варіанті за 250 грн. Доставка по Україні "Новою поштою" або кур'єром по Києву. Телефонуйте: 096 111 23 99, 066 111 23 99, 063 111 23 99. Або пишіть: 1112399@i.ua

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Ксения
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки

Главные новости Казахстана и мира

Эксклюзивные и последние новости в простом и удобном сокращенном формате. Наша редакция «EGOV.PRESS» собирает все самые главные новости Казахстана, и публикует их в сокращенном и удобном виде для наших читатаелей.

На страницах сайта присутствует полный спектр всех общественно значимых событий, происходящих в Казахстане и в мире. Оперативная информация для нас занимает первое место. Широко представлена экономическая, политическая и международная аналитика.