Предлагаю услуги: Прикрашення приміщення повітряними кульками ! - Заказать: Прикрашення приміщення повітряними кульками !, Киев - Организация праздников, видео и фотосъемка Киев - 2133142

Найти
 


Объявление

Прикрашення приміщення повітряними кульками ! - Организация праздников, видео и фотосъемка

Код: 2133142 Создано: 11-03-2017 19:34

Цена: 10 грн. ₴

Продам, предлагаю: Организация праздников, видео и фотосъемка, Украина, Киев и область

Часто-густо кожній людині в своєму житті доводиться стикатися з таким питанням як прикраса приміщення. Доводиться ломати голову такими питаннями : як прикрасити, як прикрасити оригінально, які елементи декору використовувати при прикрашенні приміщення? Прикрасити приміщення повітряними кульками дуже просто , потрібно просто зробити один дзвінок, і спеціалісти компанії «Sviato» з радістю допоможуть Вам вирішити це питання! Для Вас , у нас завжди масса нових , найкращих ідей , різноманітні варіанти прикраси будь-якого свята , таких як : День Народження, ювілей, корпоратив, календарні свята, 8 березня(міжнародний жіночий день), 14 лютого (день закоханих), новий рік, 1 вересня, випускний в дитячих садках та школі. Для кожного з цих свят у нас є найкращий вибір повітряних кульок, гелієвих кульок, фольгованих куль, букетів та композицій з повітряних куль на замовлення, повітряні кулі та гелієві куль з доставкою по Києву. Також в нас Ви можете придбати повітряні і гелієві кульки у роздріб за адресою Мішуги 2.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Максим
 
Фамилия: Шариков
 
Контактный телефон: 0442214020
 
Мобильный телефон: 0677869701
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки