Предлагаю услуги: Повітряні кульки з доставкою, Київ ! - Заказать: Повітряні кульки з доставкою, Київ !, Киев - Организация праздников, видео и фотосъемка Киев - 2123173

Найти
 


Объявление

Повітряні кульки з доставкою, Київ ! - Организация праздников, видео и фотосъемка

Код: 2123173 Создано: 19-03-2017 22:58

Цена: 10 грн. ₴

Продам, предлагаю: Организация праздников, видео и фотосъемка, Украина, Киев и область

Якщо Вы бажаєте придбати повітряні чи гелієві кулі, у Києві , то студія «Свято» допоможе Вам вирішити це питання ! У нас Ви маєте змогу придбати гелієві і повітряні кулі різних виробників та розмірів, різнобарвних кольорів та відтінків, таких , як пастель(матові), металлік (з блиском) та декор (напівпрозорі). Також , раді Вам запропонувати великий вибір композицій та букетів з повітряних кульок , фольговані кулі у вигляді героїв відомих мультфільмів, таких як свинка Пеппа, тачка Маквін, Лунтик, літачки , смішарики, губка Боб, Міккі та Мінні Маус , Вінні Пух , Твітті, та багато інших. Якщо у Вас, чи Ваших рідних та близьких свято, не знаєте що подарувати? Найкращий на найрадісніший подарунок, це повітряні і гелієві кулі ! Мить такого радісного подарунку запам’ятається на все життя ! Там де повітряні і гелієві кульки там завжди неповторна атмосфера свята, та гарного настрою! Ми знаходимося за адресою вулиця м Київ, Олександра Мішуги 2 .

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Максим
 
Фамилия: Шариков
 
Контактный телефон: 0442214020
 
Мобильный телефон: 0677869701
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки