Продам: ЕкстраКон - биопрепарт для органического производства - Купить: ЕкстраКон - биопрепарт для органического производства, Киев - Продажа: Удобрения Киев - 2119959

Найти
 


Объявление

ЕкстраКон - биопрепарт для органического производства - Удобрения

Код: 2119959 Создано: 23-11-2017 13:08

Цена: 300 грн. ₴

Продам, предлагаю: Удобрения, Украина, Киев и область

Поліфункціональний біологічний препарат на основі природного консорціуму ґрунтових мікроорганізмів, які перебувають у функціонально-активному стані. Препарат сертифікований для органічного виробництва. Застосування препарату можливе на всіх стадіях вирощування сільськогосподарських культур (підготовка і оздоровлення субстратів та ґрунту, передпосівна обробка насіння, підживлення рослин під час вегетації, післяжнивне використання для активізації трансформації органічних решток, компостування органічних целюлозовмісних решток). Застосування біопрепарату Екстракон дає можливість цілеспрямовано активізувати корисну мікрофлору за рахунок пріоритетного її заселення на солому (субстрат) і трансформації речовин в гумусоподібну субстанцію, тим самим формуючи родючий шар ґрунту. Активність відновлення функціональної структури ґрунтової мікрофлори (видового складу) і текстури біоценозу (розподілу по ґрунтовому профілю) за рахунок іммобілізації речовин полісахаридної природи в процесі трансформації соломи, рослинних решток від 30 днів до 6-8 місяців. Ефект застосування біопрепарату в аграрному кластері складає від 80 % до повної трансформації органічних речовин в біогумус. Використання біопрепарату Екстракон дозволяє: – трансформувати рослинні рештки в гумусові речовини протягом 30 днів та засвоювати кореневою системою рослин необхідних природних сполук; поліпшувати функціональний стан рослин, підживлювати та стимулювати ріст і розвиток надземної (в 1, 5 рази) і кореневої (в 2, 0 рази) маси вегетуючих рослин, ефект ризосфери; – ефективно формувати рослинно-мікробні системи, включаючись у фактор ризосфери взаємодіяти з ними забезпечуючи їх поживний режим; – усувати токсичність, оздоровлювати субстрат, поліпшувати фітосанітарний стан ґрунту, знижати стресові умови, викликані застосуванням пестицидів. При внесенні препарату безпосередньо у субстрат або при замочуванні насіння чи розсади, саджанців відбувається позитивний вплив (стимуляція) на ріст і розвиток рослин в 2 рази. Можливість використання препарату ЕкстраКон: – трансформація органічних решток у біогумус, компостування; – вирощування розсади в домашніх умовах, а також для кімнатних рослин як підживлення; – вирощування рослин у закритому типі ґрунту; – усунення токсичності та оздоровлення субстрату, – поліпшення фітосанітарного стану ґрунту; – зниження стресових умов, викликаних застосуванням пестицидів; Препарат технологічний у застосуванні. Норма витрати готового препарату: 3 кг/га. Норма витрати робочого розчину: 250 л/га. Оптимальні умови дії препарату в ґрунті: рН від 5, 0 до 7, 0 при температурі від 20 до 35 0С, вологості не менше 40%. Умови зберігання препарату: при температурі від 5 до 25 0С, в захищеному від прямих сонячних променів місці.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Александр
 
Фамилия: Юрьевич
 
Контактный телефон: +380666182192
 
Мобильный телефон: +380666182192
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки