Предлагаю услуги: Повітряні і гелієві кульки Київ! - Заказать: Повітряні і гелієві кульки Київ!, Киев - Организация праздников, видео и фотосъемка Киев - 2102329

Найти
 


Объявление

Повітряні і гелієві кульки Київ! - Организация праздников, видео и фотосъемка

Код: 2102329 Создано: 12-03-2017 20:02

Цена: 10 грн. ₴

Продам, предлагаю: Организация праздников, видео и фотосъемка, Украина, Киев и область

У Вас чи у Ваших близьких , знайомих , свято? День народження, ювілей, корпоратив, побачення? Не знаєте що подарувати? Я зробити свято справді казковим? Ми знайшли відповіді на всі ці питання. Будь-яку урочистість можна перетворити на справжнє, незабутнє свято за допомогою яскравих і барвистих повітряних і гелієвих куль. Повітряні кулі заряджають оточення позитивною енергією і дарують людям неповторну радість!На фоні святкових повітряних куль можна зробити чудове фото, яке збережеться в пам'яті на довгі роки. Повітряні кулі на сьогодні є невід'ємною частиною декору для незабутнього свята. Будь це День Народження дитини, весілля або випускний в дитячому саду або школі, барвисті повітряні кулі наповнять позитивом будь-яке свято!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Максим
 
Фамилия: Шариков
 
Контактный телефон: 0442214020
 
Мобильный телефон: 0677869701
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки